ХАРКІВ. Синодальний військовий відділ УПЦ провів круглий стіл «Механізм і шляхи впровадження інституту штатного армійського духовенства»

DSC_05527 листопада, в рамках щорічних зборів військового духовенства Української Православної Церкви, відбувся круглий стіл: «Механізм і шляхи впровадження інституту штатного військового духовенства».

З доповіддю на ньому виступив представник Міністерства оборони України полковник Коханчук Р.М., а із співдоповіддю начальник служби військово-соціальної роботи Головного управління Національної гвардії України, підполковник  Іздебський О.В.

Потім відбулося обговорення доповідей та представлених Положень про службу військового духовенства. Під час дискусії військові душпастирі, звітуючи про роботу протягом року, висловили своє бачення механізму запровадження інституту штатного військового духовенства, вказавши на низку проблем, що неминуче постануть при його запроваджені.

У роботі зборів взяли участь 36 священиків із більшості єпархій УПЦ,  представники усіх військових формувань України, а також духовенство Харківської єпархії і військовослужбовці Харківського гарнізону.

Учасники зборів протягом двох днів перебування у м. Харкові — вклонилися визначним Святиням Слобожанщини, відвідати низку військових закладів та ознайомитися з досвідом єпархії у роботі з військовими.

Прес-служба Синодального військового відділу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *