ПОЛТАВА. Священики єпархії взяли опіку над пораненими солдатами, що перебувають в обласному військовому госпіталі

1409986995_d1fced64З благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа священики Андріївсого храму м.Полтави священики Андрій Твердохліб та Димитрій Верламов із серпня місяця постійно відвідують хворих військових, які знаходяться на лікуванні у Полтавському військовому госпіталі.

Тут регулярно звершуються молебні про одужання хворих військових, проходять душпастирські розмови, сповідь та причастя для всіх бажаючих.

4 вересня було передано, зібрані прихожанами Андріївського храму, продукти харчування та одяг для поранених, що лікуються у Полтавському військовому госпіталі.

5 вересня священик Андрій Твердохліб відслужив молебень за зцілення поранених та окропив святою водою військових, які знаходяться на лікуванні.
Потім обійшов палати, де проходять курс лікування військовослужбовці, які отримали поранення під час бойових дій на Сході України, поспілкувався з ними та помазав святим єлеєм.

Прес-служба Полтавської єпархії