У зону бойових дій на Схід України відправилася група священиків Київської єпархії УПЦ

3411 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського и всієї України Онуфрія в храмі Всіх Святих воїнів (м. Київ, вул. Генерала Жмаченка) був відправлений молебень перед початком миротворчої місії Української Православної Церкви на Схід України.

Богослужіння очолив голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

У спільній молитві взяли участь: проректор Київської духовної академії і семінарії  протоієрей Сергій Ющик, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк, настоятель храму Всіх Святих воїнів протоієрей В’ячеслав Яковенко, священники Київської єпархії.

Одразу після молебню духовна міссія вирушила в дорогу. До складу міссії увійшли священики:   Сергій Ющик, В’ячеслав Яковенко,  Сергій Кисельов,  Андрій та Костянтин Дворові, а також група ветеранів-афганців.

До кінця тижня священики служитимуть молебні перед ковчегом з частками мощів святих воїнів, вести духовні бесіди, роздавати бійцям ікони та духовну літературу.